Nabór dobiega końca. Technik pojazdów samochodowych w 1,5 roku!

Nabór dobiega końca. Technik pojazdów samochodowych w 1,5 roku!

Dobiega końca trzeci już nabór do naszej Szkoły Samochodowej. Zapisać się można już dziś na stronie szkolasamochodowa.pl. Tam znajdziecie też wszelkie informacje na ten temat. Zajęcia ruszają pod koniec września 2023 roku. 

Wszystko to przez internet, przy niskim czesnym, w zaledwie półtora roku. To najszybsza dostępna forma na rynku.  Edukacja zakończona będzie dwoma egzaminami. Pierwszy za sprawą kwalifikacji MOT.05 daje tytuł mechanika samochodowego, a drugi  (MOT.06) technika pojazdów samochodowych. Zdobycie dyplomu umożliwi naszym absolwentom m.in. pozyskanie uprawnień diagnosty samochodowego, gdzie nie wystarczy nawet wieloletnie doświadczenie warsztatowe. Aby podejść do egzaminu na diagnostę i pracować w stacji kontroli pojazdów, trzeba mieć wykształcenie średnie techniczne. 

Model się sprawdza! Poznaj opinie naszych absolwentów - TUTAJ.

Ważne jest też to, że uczestnicy projektu odbywają praktyki zawodowe w wybranych przez siebie warsztatach samochodowych. Więcej informacji na stronie szkolasamochodowa.pl oraz pod numerem telefonu 604 447 504. Zapraszamy!