Protest w sprawie cen w SKP. Manifestacja w Warszawie

Protest w sprawie cen w SKP. Manifestacja w Warszawie

- Mamy niepowtarzalną szansę i okazję do tego, żeby zawalczyć o oczekiwaną od tak dawna waloryzację - mówią organizatorzy czwartkowego protestu z Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Jak informowaliśmy,  dziś (czwartek, 18 listopada) odbędzie się w Warszawie manifestacja na rzecz "waloryzacji i urealnienia wysokości opłat za badania techniczne".

- Musimy pokazać jedność środowiska w tej tak ważnej dla nas sprawie. Tylko działając razem, mamy szanse spowodować, że coś się zmieni. Całe środowisko badań technicznych MUSI się o to postarać!! Musimy zamanifestować, że już dłużej na waloryzację czekać nie możemy! Może być po prostu za późno.

Organizatorzy podają: zbieramy się o godz. 11.00 na parkingu przy Hali Torwar przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie.  Start protestu o godz. 12.00. Przemarsz ulicami: Łazienkowska, Myśliwiecka, Park Agrykola, Agrykola, Al. Ujazdowskie przed Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Będziemy chcieli złożyć petycję wraz z deklaracjami poparcia.

Nie planujemy w tym dniu zamykać stacji. Jeśli nie możesz przyjechać i wziąć udziału w proteście, oznacz swoją stację. WYDRUKUJ I POWIEŚ W WIDOCZNYM MIEJSCU INFORMACJĘ O PROTEŚCIE. ZNAJDZIESZ JĄ TUTAJ

- Dla przedsiębiorcy 98 zł brutto za badanie techniczne samochodu osobowego ma obecnie zupełnie inną wartość niż w 2004 roku. Teraz mamy diametralnie inne realia gospodarcze! To powoduje, że wiele stacji kontroli pojazdów balansuje na progu rentowności. Jeśli ten stan będzie się dłużej utrzymywał, przedsiębiorcy zaczną bankrutować - informuje PISKP. Więcej o tym TUTAJ.