80 tysięcy osób na targach Automechanika Shanghai. W internecie rekordy!

80 tysięcy osób na targach Automechanika Shanghai. W internecie rekordy!

Zakończyła się 16 edycja targów Automechanika Shanghai - największego na świecie wydarzenia branży aftermarketowej. W tym roku targi odbyły się za pośrednictwem hybrydowej platformy AMS Live. Część wydarzenia odbywała się fizycznie w Szanghaju. Wiele elementów targów przeniesiono do sieci.

Liczby? Imponujące, jak zawsze w Szanghaju!

Odwiedzający targi: 79,863
Wystawcy: 3,845
Wizyty online przez AMS Live: 578.000 z 150 krajów i regionów

Docierając na sześć kontynentów, targi zgromadziły wystawców z 29 krajów i regionów. Nowe, zintegrowane rozwiązania stworzyły możliwość komunikacji dla wystawców na miejscu z globalnymi partnerami i potencjalnymi dostawcami. Indywidualne spotkania online, dopasowanie biznesowe, czaty i funkcje ustawiania agendy to tylko kilka z dostępnych funkcji. Ponadto, działania na żywo dodały odrobinę emocji do ogólnego doświadczenia targowego, tworząc innowacyjne możliwości dla firm, które mogą sprzedawać swoje najnowsze produkty, technologie i rozwiązania szerszej publiczności online.

Targi nadal promowały cały łańcuch dostaw poprzez siedem dedykowanych sektorów i trzy wyspecjalizowane strefy. Były to mobilność jutra, sektor "Customising", części i komponenty, elektronika, akcesoria, naprawa i konserwacja oraz REIFEN (strefa oponiarska). 

Komentarze uczestników, kolejne statystyki i raporty już wkrótce!