Uwaga na maile ws. aktualizacji danych w spisie Targów Techników Motoryzacyjnej

Uwaga na maile ws. aktualizacji danych w spisie Targów Techników Motoryzacyjnej

W przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja Targów Techniki Motoryzacyjnej - największego wydarzenia w polskiej branży warsztatowej. Targi te, odbywające się co dwa lata, towarzyszą Poznań Motor Show.

W tym roku, z oczywistych powodów, żadna z tych imprez niestety nie doszła do skutku. Trzymamy kciuki za edycję 2021.

Jeden z regularnych wystawców Targów Techniki Motoryzacyjnej, niestety na podstawie własnego doświadczenia, zaleca szczególną ostrożność przy wszelkiej korespondencji elektronicznej tytułowanej tym wydarzeniem. Firma International Fairs Directory, niezwiązana oczywiście z organizatorami targów, wysyła pisma z prośbą o aktualizację danych firmy, które miały wystawić się w Poznaniu. W kolejnych mailach, już po "aktualizacji" danych, okazuje się, że usługa ta powoduje wystawienie faktury na kwotę ponad 1200 euro. I bynajmniej nie ma to nic wspólnego z oficjalnymi kanałami Targów Techniki Motoryzacyjnej!

Przed firmą International Fairs Directory przestrzegała swego czasu Polska Izba Przemysłu Targowego informując, że tego typu firmy oferują wystawcom wpisy we własnych katalogach internetowych, często bardzo niskiej jakości.

Zalecamy daleko idącą ostrożność - oczywiście w przypadku wszelkiej korespondencji tego typu, bo International Fairs Directory nie jest jedyną firmą działająca w ten sposób.