OTWS 2020: nagrody ruszają do zwycięzców

OTWS 2020: nagrody ruszają do zwycięzców

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej okazała się, mimo wielu niesprzyjających okoliczności, rekordowa. W konkursie skierowanym do uczniów samochodówek wzięło w tym roku udział blisko pół tysiąca osób.

Teraz czas na najprzyjemniejszą dla uczestników część turnieju - wręczenie nagród. Jak widać na załączonych zdjęciach, nagrody są już pakowane i lada dzień wyruszą do szkół. A tam zostaną rozdzielone wśród zwycięzców.

W tym roku laureaci otrzymają swoje zasłużone nagrody dużo później niż zwykle (bo zwykle dzieje się to tuż po testach), ale mamy niestety do czynienia z sytuacją wyjątkową. Organizatorzy turnieju z decyzją o tym, w jaki sposób przekazać nagrody, czekali do momentu ogłoszenia informacji czy i kiedy uczniowie wracają do szkół. Gdy decyzja zapadła, trzeba było nagrody od wszystkich sponsorów zebrać w jednym miejscu, posegregować, poopisywać i rozesłać. To nie było proste zadanie, bo nagród jest mnóstwo, a i nagrodzonych osób w tym roku jest rekordowo dużo.

Raz jeszcze zwycięzcom gratulujemy!

--

Skierowany do uczniów szkół samochodowych Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej w tym roku przybrał zupełnie inną formułę. Zamiast na poznańskich targach, uczniowie rywalizowali w domach. Jak tegoroczną edycję oceniają organizatorzy? Jak będzie wyglądać OTWS 2021?

Czytaj także:
Prawie pół tysiąca uczestników w OTWS. Za nami finał
Sprawdź swoją wiedzę z mechaniki samochodowej - oto lista pytań OTWS 2020

Opowiada Rafał Sosnowski, prezes Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej, jednego z głównych organizatorów OTWS. Kolejnymi są ZSS w Gdańsku oraz miesięcznik Nowoczesny Warsztat.