Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. Zaprasza Kuba Bielak

ponad rok temu,  01.03.2018

Już pierwszego marca rusza rejestracja szkół na Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. Potrwa do 27 marca. Finaliści spotkają się 6 kwietnia 2018 r. podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na stronie www.otws.pl lub zalogować za pomocą już posiadanych loginów i haseł, jeśli konto zostało założone przy okazji poprzednich edycji turnieju. Sam turniej przebiega w trzech etapach. Etap pierwszy to wewnątrzszkolna rywalizacja, w której każda placówka wyłoni po maksymalnie trzech uczniów (trzech uczniów technikum i trzech szkoły zasadniczej), którzy będą ją reprezentować w etapie drugim. Etapy II i III odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy czym do trzeciego (zadania praktyczne) zakwalifikowują się uczniowie z największą liczbą punktów uzyskanych w teście pisemnym (etap II).

Więcej informacji o konkursie na www.otws.pl

Dlaczego warto?

Odpowiada wieloletni przyjaciel OTWS Kuba Bielak, znany dziennikarz motoryzacyjny, który prowadzi też Akademię Bezpiecznej Jazdy.