Poznań Moto Fest powrócił w świetnym stylu

Poznań Moto Fest powrócił w świetnym stylu

II odsłona Poznań Moto Fest zgromadziła tysiące zwiedzających spragnionych motoryzacyjnych wrażeń. Mocnym akcentem na koniec był przejazd ekipy Positive Ways. 

Poznań Moto Fest to najmłodszy projekt motoryzacyjny w bogatym kalendarzu wydarzeń, których organizatorem jest Grupa MTP. Mimo to śmiało można stwierdzić, że targi wyrobiły już sobie solidną markę i zbudowały grono oddanych zwiedzających. Druga edycja Poznań Moto Fest cieszyła się większym zainteresowaniem niż przed rokiem i przyciągnęła tysiące fanów motoryzacji z najróżniejszych zakątków Polski. 

Od Ferrari do parowozu 

Urozmaicona ekspozycja to bez wątpienia jeden z głównych walorów Poznań Moto Fest. Dzięki temu każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie. Są sportowe super-samochody i zabytkowe modele. Auta z najnowszej oferty dealerów samochodowych i kampery. Wyjątkową atrakcją tegorocznej edycji była również obecność ponad 100-letniej Lokomobili, która pomimo znacznego wieku udowodniła, że w dalszym ciągu jest w pełni sprawna. Nie sposób nie wymienić także pokazów driftu, symulatorów jazdy, czy toru gokartowego. 

Zwieńczeniem targów był dzisiejszy przejazd ekipy Positive Ways. Charytatywny rajd podobnie jak przed rokiem spotkał się ze sporym zainteresowaniem zwiedzających, którzy na długo przed planowanym przybyciem samochodów zajmowali najlepsze miejsca wokół trasy przejazdu. Positive Ways jak zwykle nie zawiodło. Widok kilkudziesięciu, pięknych samochodów zapierał dech w piersiach i ucieszył oko nawet najbardziej wybrednych fanów motoryzacji. 

Kolejne wydarzenia motoryzacyjne już niebawem 

W 2021 czeka nas jeszcze kilka projektów motoryzacyjnych, których organizatorem jest Grupa MTP. Na ostatni weekend września zaplanowano kolejną odsłonę targów Caravans Salon Polska, które odbędą się w dniach od 24 do 26 września. Tradycyjnie wydarzenie będzie połączone z Ogólnopolskim Zlotem Caravaningowym. Listopad to z kolei moment na podróż w przeszłość motoryzacji. Tegoroczna edycja Retro Motor Show została zaplanowana
na 5-7 listopada. Oprócz tego już teraz zapraszamy na 21 sierpnia 2021 do udziału w IV Ogólnopolskim Zlocie Czerwonych Samochodów, który również odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

www.poznanmotofest.pl

GALERIA ZDJĘĆ