OTWS 2018 za nami. Nagrody za 150 tysięcy trafiły do szkół i uczniów

ponad rok temu,  17.04.2018

Co jest największą wartością Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Nauczyciele przedmiotów zawodowych mówią, że turniej i rywalizacja motywuje uczniów do nauki, a im samym pozwala określić stopień ich przygotowania zawodowego. Dyrektorzy szkół (bo to turniej skierowany do uczniów szkół o profilu samochodowym) są przede wszystkim wdzięczni za bardzo wartościowe nagrody, dzięki którym edukacja w ich placówkach zyskuje mniej teoretyczny, a bardziej praktyczny wymiar. 

Sami uczestnicy chcą sprawdzić swoją wiedzę i przy okazji - nie wrócić z pustymi rękami. Wielu z nich to się udaje. Sponsorzy, których nie brakuje przy OTWS (w tym roku pula nagród to 150 tysięcy złotych), też widzą cel w edukacji młodych ludzi i zapoznawaniem ich z najnowszymi urządzeniami czy produktami. Bo to kiedyś będą ich klienci! Turniejowi patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, bo OTWS to duże wsparcie dla szkolnictwa zawodowego.

Przy OTWS-ie krzyżują się ze sobą dziesiątki celów, potrzeb i rozwiązań. Ten turniej jest skazany na sukces. I takim sukcesem, kolejnym już, była 24. edycja OTWS. Miała miejsce drugiego dnia Targów Techniki Motoryzacyjnej - dokładnie tydzień temu. 

ZOBACZ LISTĘ ZWYCIĘZCÓW - TUTAJ.

Dziś zapraszamy na naszą relację filmową. Turniej odbył się pod patronatem portalu warsztat.pl, miesięcznika "Nowoczesny Warsztat" oraz czasopisma "Świat Opon".