Mnóstwo nowości na targach w Poznaniu [LISTA]

Mnóstwo nowości na targach w Poznaniu [LISTA]

Ponad 50 nowości zostanie zaprezentowanych podczas tegorocznej imprezy, wśród nich rozwiązania dla warsztatów samochodowych, stacji kontroli pojazdów, punktów serwisowych czy wulkanizatorów. Jak zawsze będzie można dokonać zakupu w wyjątkowych cenach. 

Oczywiście nowości to nie wszystko. Będzie mnóstwo też znanych i sprawdzonych rozwiązań, narzędzi, części zamiennych, wyposażenia - o których będzie można porozmawiać z ekspertami, wymienić doświadczenia. Targi Techniki Motoryzacyjnej - warto TAM być.

Targi Techniki Motoryzacyjnej to największe wydarzenie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej. To właśnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich prezentowane są nowości produktowe i technologiczne, a bogaty program wypełniają liczne prezentacje, warsztaty i szkolenia.

Pełną listę nowości znajdziecie TUTAJ.

Warto odnotować, że do grona targów dołączył w tej edycji Inter Cars. Ten największy w tej części Europy dystrybutor przed laty organizował własne targi w Warszawie. W tym roku firma będzie obecna w Poznaniu.

- Inter Cars SA oferuje bogatą gamę urządzeń, testerów diagnostycznych, narzędzi ręcznych i specjalistycznych dla warsztatów samochodowych. Współpracujemy z ponad 200 producentami i dostawcami narzędzi i urządzeń z całego świata. Jesteśmy dystrybutorem i bezpośrednim importerem większości wiodących firm. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się produkty wielu renomowanych producentów urządzeń i narzędzi. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy naszego partnera pawilon 3 stoisko 28 - zachęcają przedstawiciele tego dystrybutora.