Poznań Moto Fest w tym tygodniu. Jedziecie?

Poznań Moto Fest w tym tygodniu. Jedziecie?

Lista wystawców tegorocznej edycji Poznań Moto Fest systematycznie się powiększa. Właśnie ogłoszono kolejne atrakcje, jakie czekają na zwiedzających. Ponadto do sprzedaży trafiły bilety parkingowe pozwalające zostawić samochód na terenie targów.

Grono wystawców drugiej edycji Poznań Moto Fest systematycznie się powiększa. Wiemy już, ze podobnie jak przed rokiem będzie z nami Automobilklub Wielkopolski, który zadba o bogatą ekspozycję aut klasycznych. Co ciekawe, jeszcze kilka tygodni temu wiele z tych modeli mogliśmy podziwiać na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Muzeum Motoryzacji. Jeśli ktoś przegapił tę niezwykle interesującą wystawę, to ma doskonałą okazję, aby nadrobić zaległości i w dniach od 19 do 20 czerwca obejrzeć zabytkowe pojazdy. O interesującą ekspozycję klasycznych modeli zadbają również Giełda Klasyków oraz Austor, których obecność podczas targów została ogłoszona kilka dni temu. Wymienione trio zabierze nas w niezwykłą podróż w czasie. Wszystkie zabytkowe modele będzie można podziwiać w Pawilonie nr 3.

Coś dla fanów tuningu i aut sportowych

O obecności the.collection zdążyliśmy już poinformować. Popularny Jospeh nie będzie jednak jedynym kolekcjonerem, którego samochody będzie można podziwiać w jego strefie. The.collection postanowił zaprosić Sashę The Owner, dla którego będzie to pierwsza edycja Poznań Moto Fest. Podobnie jak Joseph, Sasha jest znanym w Internecie miłośnikiem motoryzacji i posiadaczem wielu ciekawych pojazdów. Na Poznań Moto Fest będzie można zobaczyć mi. in. jego Mustanga oraz Chevroleta. Podczas Poznań Moto Fest będzie z nami także ekipa Nocnych Lotów. W ich strefie pojawi się bardzo szeroka gama pojazdów – od sportowych super-samochodów przez stuningowane auta po starsze modele. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. A skoro już o tuningu mowa. Przygotowaliśmy strefę adresowaną przede wszystkim do miłośników tej motoryzacyjnej sztuki. Dzięki Blackzone, który ponownie pojawi się na Poznań Moto Fest zwiedzający będą mogli obejrzeć z bliska wiele zmodyfikowanych pojazdów. Będzie na czym zawiesić oko.

W trakcie targów będą z nami również piloci z zespołu F-16 Tiger Demo Team. Choć na co dzień spędzają zdecydowanie więcej czasu za sterami myśliwców, to lotnicy zespołu są także wielkimi fanami motoryzacji. Na Poznań Moto Fest zabiorą ze sobą Mustanga F-16, który przed rokiem podbił serca zwiedzających. Bilety parkingowe już w sprzedaży Z myślą o zwiedzających, którzy wybierają się do nas samochodem, uruchomiliśmy sprzedaż biletów parkingowych, które pozwolą na pozostawienie swojego auta na terenie MTP. Wjazdówki można zakupić w cenie 30 zł na stronie ToBilet.pl. Na tej samej stronie można znaleźć bilety uprawniające do udziału w wydarzeniu. To bardzo ważne, ponieważ bilet parkingowy nie upoważnia do wstępu na Poznań Moto Fest!

Poznań Moto Fest 19-20 czerwca 2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Godziny otwarcia: sobota – 10:00-17:00, niedziela – 10:00-16:00
www.poznanmotofest.pl