MotoLegends na początku września

MotoLegends na początku września

W pierwszy weekend września (5-6 września) w hali EXPO Silesia w Sosnowcu prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników motoryzacji zabytkowej - III edycja wydarzenia MotoLegends.

MotoLegends to wspaniałe miejsce do spotkań, wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów oraz poszerzenia wiedzy, poprzez szereg paneli dyskusyjnych, warsztatów czy konferencji. Podczas wydarzenia gościmy niezwykłe osobowości motoryzacyjne, w tym głównego projektanta Jaguara Tadeusza Jelca, konstruktora polskiego samochodu sportowego Zbysława Szwaja oraz najbardziej rozpoznawalnego mechanika w Polsce Adama Klimka.

W programie między innymi:
• wystawa pojazdów zabytkowych, klasycznych i kolekcjonerskich, skupiona na ponad 10 000 m2 powierzchni,
• II konferencja branży renowacyjnej,
• warsztaty z Adamem Klimkiem,
• panele dyskusyjne z polskim konstruktorem Zbysławem Szwajem,
• warsztaty z tworzenia i prototypowania pojazdów z głównym projektantem Jaguara Tadeuszem Jelcem i wiele więcej

MotoLegends to również świetna okazja do spędzenia wolnego czasu razem z dziećmi. W końcu pasję do motoryzacji warto rozwijać już od najmłodszych lat! Jesteś związany z branżą motoryzacyjną zawodowo? A może posiadasz swojego klasyka? Zaprezentuj się i zostań wystawcą na MotoLegends!

Odwiedź MotoLegends i dołącz do naszej motoryzacyjnej rodziny ! Bilety dostępne przez Goout i na stronie www.motolegends.pl.
tel. +48 500 048 009