Tego jeszcze nie było. Targi w internecie! Zaprasza Nowoczesny Warsztat!

Tego jeszcze nie było. Targi w internecie! Zaprasza Nowoczesny Warsztat!

Tęsknicie za targami? My też! To nie tylko integracja i możliwość spotkania z kolegami po fachu, ale też odwiedzenia firm, których jesteśmy klientami. Porównanie ofert, wymiana doświadczeń, produkty i usługi w targowych (niższych cenach).

Firmy funkcjonujące na rynku też potrzebują reklamy, kontaktów i wsparcia. Dzięki obecności na imprezach targowych robi się interesy. Trzeba na nich bywać, spotykać się klientami, by zaistnieć w swoim środowisku branżowym.

Dlatego powstał pilotażowy projekt o nazwie „Targi Nowoczesnego Warsztatu”. Jego celem jest promocja firm, ich ofert oraz ułatwienie kontaktu na linii firma – rynek. Pierwsze prezentacje firm ukazały się w majowym wydaniu gazety. Teraz udostępniamy wersję on-line. Jeszcze w tym roku zaprosimy też Was na drugą edycję tego wydarzenia.

Zapraszamy na TARGI NOWOCZESNEGO WARSZTATU - wystarczy kliknąć TUTAJ.

Zachęcamy również do bezpłatnego pobrania majowego wydania Nowoczesnego Warsztatu. Podobnie jak w poprzednich miesiącach, ze względu na sytuację w kraju, redakcja zdecydowała się udostępnić miesięcznik w wersji elektronicznej. Wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków.

ZAŁĄCZNIKI

Nowoczesny Warsztat MAJ 2020 - jakość standardowa.pdf typ: pdf, data dodania: 10.06.2020, Rozmiar: 9359 kb
Nowoczesny Warsztat MAJ 2020 - jakość wysoka.pdf typ: pdf, data dodania: 10.06.2020, Rozmiar: 51646 kb